БФ Соціальна платформа

ЄДРПОУ: 41570204
МФО: 334851 Р/р 2600636712
ПАТ "Перший Український Міжнародний Банк"
02156 м. Київ, вул. Братиславська, 26
Email: bfsocialp@gmail.com
+380730934536
5169 3305 1334 6129 Чернова К. В. (ПриватБанк)

Головна » 2019 » Вересень » 19 » Допомога хлопчику Іллі
10:11
Допомога хлопчику Іллі

 

Звернення до нашої організації від Маслакової Вікторії з  проханням надати благодійну допомогу на придбання слухових апаратів її сину Іллі. Хлопець навчається в спеціалізованій школі інтернат для глухих діток. 

Загальна сумма апаратів зі знижкою  - 77 000 тис. грн.

Батьки особисто зібрали сумму у розмірі  62 000 тис. грн., але в данний час не вистачає всього 25 000 тисячі  гривень до їх завітної мрії. 

Просимо всіх небайдужих проявити милосердя та допомогти хлопчику.

Нижче додаємо історію від імені матері. 

Звернення від мами Маслакова Іллі:

 Найчастіше люди не задумуються над тим, якими багатими, даними від природи, вони володіють. Ми рухаємося, бачимо, чуємо, можемо висказати свої думки і почуття і сприймаємо все це як належне. Але поруч з нами є ті, для кого такі дії як побачити, почути, підійти – недозволена розкіш. Коли у мене народився синочок Іллюша, я була найщасливішою мамою у світі, а коли лікарі поставили невтішний діагноз – нейросенсорна приглухуватість IV степеня, світ перевернувся в моїх очах… Без потужних слухових апаратів Ілля може відчувати тільки вібрацію і гуркіт грому або працюючого трактору, а так хочеться, щоб він міг почути голос мами та ніжну колискову пісню. На дві зарплати та дитячу пенсію сім’ї із трьох чоловік прожити можливо … але придбати дорогі слухові апарати для дитини – неможливо. Іллюші зараз 11 років і він вже помічає різницю між ним та чуючи ми однолітками, з якими товаришує. Напередодні Нового року я зазвичай запитала у сина, який подарунок він хоче отримати від Діда Мороза, очікуючи на відповідь про якийсь конструктор або машинку. Натомість почула: «Я хочу чути». І я дуже хочу, щоб мій син почув. Розумію, що шелест листя від вітру, шурхотіння хвиль по гальці, спід пташок в лісі він не почує, але голоси рідних людей, татові поради, мамині прохання, настанови вчителя, новини, звуки транспорту він зможе чути і відчувати себе повноцінною і захищеною людиною в нашому суспільстві. Я дуже сподіваюся на Вашу допомогу в придбанні нових слухових апаратів для моєї дитини. З подякою і повагою, мама Іллі Маслакова, Вікторія

Категорія: Скарб нації | Переглядів: 281 | Додав: Admin
Всього коментарів: 0
avatar